V RESTAURACI NABÍZÍME

široký sortiment pizz, těstovin, salátů, nápojů
section-seprator
features-ic

Restaurace

Pizza, Předkrmy, Polévky, Spaghetti, Pappardelle, Penne - Rigate, Gnocchi, Risotto, Kuřecí, Hovězí Vepřové smažené, Ryby, Těstovinové saláty, Zeleninové saláty, Přílohy, Omáčky a dresinky, Deserty

section-seprator
features-ic

Rozvoz jídel a nápojů po okolí

Rozvážíme Ústí nad Orlicí okruh cca.do 10km od Ústí. Mimo Ústí min.dvě pizzy, cena dopravy od 20,-Kč do 60,-Kč podle vzdálenosti.Rozvážíme - saláty, těstoviny, risotta, pizzy všech velikostí,nealko.Doba dovozu je závislá na počtu objednávek,proto je lepší objednávat s předstihem

section-seprator
features-ic

Salónek

nabízíme pronájem salónku s velkoplošnou LCD TV, kapacita míst je pro 20 osob. Rezervace na telefoním čísle 465 52 62 52 nebo na mailu dominoczuo@centrum.cz

section-seprator
features-bottom-img

Všichni mají rádi pizzu! Je to jednoduché a bezproblémové jídlo.

quote-ic
Buddy Valastro
quote-ic

Zákazník

je na prvním místě
section-seprator

S úsměvem

Naše Restaurace a Pizzerie poskytuje prvotřídní služby pro hosty. Vždy se snažíme docílit top kvalitu produktů a spokojenost našich stálých i nových zákazníků.

Nejlepší kvalita

Udržujeme přísné higienické standardy a kvalitu na vysoké úrovni. Vždy zákazníkům poskytneme detailní informace o našem menu připravovaných pokrmech a list alergenů a ingrediencí.

Kvalitní přísady z regionu.

Vybíráme ty nejkvalitnější ingredience a široké spektrum nejrozmanitější chutí a receptů pro přípravu čerstvých a chutných pizz.

Nezapomenutelná atmosféra

Restaurace a pizzerie je umístěna v secesní Hernychově vile přímo v centru města. Budova je historickou ikonou města Ústí nad Orlicí. Zážitek umocňuje secesní interiér s intimní atmosférou a pro pořádání soukromých akcí můžete využít salónek s příjemných posezením stylově vybavený velkou LCD TV pro případné firemní večírky a prezentace.

Čerstvě připraveno

Podáváme vždy čerstvě připravené pizzy a jídla. Staráme se o to aby se na Váš stůl dostalo jídlo v nejvyšší kvalitě

Rozvoz až k Vám domů

Vychutnejte si delikatesy z pohodlí domova. Nabízíme 100% servis při rozvozu jídel a nápojů v regionu. Vždy dbáme na to aby k Vám byla doučena ojednávka včas a v nejvyšší kvalitě.

services